Hakkımızda

2010 yılında kurulan Need Tour, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile gelişmekte olan turizm dünyasını takip eden yenilikçi yapısıyla hizmet veren bir turizm şirketidir. Acenta ve seyahat hizmetleri ağlarıyla birlikte çalışan Need Tour, bireysel seyahatler, kurumsal seyahatlar, M.I.C.E, spor kampları, spor turnuvaları ve festival hizmetleri gibi çeşitli hizmetler sunan bir yapıya sahiptir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikası ile kazandığı başarıları ödüllerle onurlandırılmış.

Need Tour, Ukrayna, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke haline getiren Need Tour, tecrübeli çalışanları ile misafirlerinin tüm ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenerek onlara yıllar geçse de unutulmayacak anılara sahip olacakları müthiş bir deneyim sunar. Misafirlerinin vize işlemlerini, bilet işlemlerini, otel rezervasyonlarını, araç ve transfer işlemlerini, eğlence ve kültür turlarını ve benzeri organizasyonlarını düzenlenmektedir. Aynı zamanda “Deluxe Service” ile misafirlerine özel CIP transfer ile başlayıp her adımı VIP hizmet olarak gerçekleşen seyahat imkânı da sağlar.

Need Tour, Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ile her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmaktadır. Antalya, Bodrum ve İstanbul gibi Türkiye’nin seçkin ve önemli tatil noktalarında misafirlerine sunduğu seçenekleri ile kalite ve konforu yaşatmayı kendine görev edinmiştir.

Tecrübeli personeli ve teknoloji odaklı çalışmaları sayesinde Need Tour, bugün yaptığı işte fark yaratarak her zaman tercih edilen olmaya devam ediyor.

VİZYONUMUZ

%100 müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla çalışmalarımızı sürdürmek ve değer yaratmak.

MİSYONUMUZ

Need Tour üstün hizmetleri, servis ve kalitesi ile birlikte tecrübeli ve profesyonel personeli ile müşterinin ve iş ortaklarının her daim tercih edeceği bir turizm şirketi olmaya çalışmaktadır.