НОВОСТИ О НАС

Need Tour yeni pazarlara açılacak

 Need Tour yeni pazarlara açılacak

 

Romanya ve Rusya'da tur operatörlüğü yapan BDT ülkelerinde ve Lübnan pazarlarında ise incoming hizmeti veren Need Tour yeni pazarlara açılacak.

 

Kurucu ve Yönetim kurulu Başkanı İsmail Mamet ile Kurucu ve CEO’ su Cumali Züfer, Need Tour’ un; Mice, VIP, spor ve tatil turizmi alanlarında hizmet verdiğini, Romanya ve Rusya'da tur operatörü olarak çalışmalarının sürdüğünü belirttiler.

İsmail Mamet ve Cumali Züfer, Turizmdays.com’ a yaptığı açıklamada, 2018 yılında Romanya’ dan her hafta gerçekleşen full charter uçuşlar ile toplam 14 bin 500 turisti Antalya’ ya getirdiklerini belirtmişlerdir. Ayrıca; Lübnan, Rusya ve BDT ülkelerinden ise 10 bin, Mice konaklamaları için ise 5 bin turist getirilmiştir. Yine 2018 yılı içerisinde yaklaşık 100 spor takımı Antalya’ da ağırlanmıştır.

  Need Tour’ un büyümeyi planladığı pazarlar;

 2019 yılında Ukrayna, Kazakistan ve iç pazarda da faaliyetlere başlayacaklarını duyuran Mamet ve Züfer, şunları söyledi:

''Bu yıl iç pazara da gireceğiz. iç pazarda kurumsal firmalara yönelik çalışmalar başlatılmıştır. Geçen yıl Ukrayna pazarımız yoktu. 2019 yılında Ukrayna ve Kazakistan pazarlarına ağırlık verilecek. Amacımız daha fazla turisti Türkiye'ye getirmek. 2019 yılında 55 bin turisti Türkiye'de ağırlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle Romanya'dan uçuş sayılarımızı artırıyoruz. Romanya'nın çeşitli şehirlerinden gerçekleştirdiğimiz haftalık 4 charter seferini 2019 itibari ile 5 olarak planlamış bulunuyoruz. Mayıs ayında başlayacak uçuşlarımız Ekim ayının ortalarına kadar devam edecektir. Bu süre zarfında toplam 100 uçuş ile Romanya'dan Türkiye'ye turist getireceğiz.''

Deluxe Travel ile işbirliğine gidildi

İsmail Mamet ve Cumali Züfer,Need Tour’ un VİP segmentine de odaklanacağını ifade ederek, ''Need Tour olarak yeni pazarlara açılmak ve müşteri sayısını artırmak için gerekli yatırımlarımızı yapıyoruz. Bu yıl İstanbul’ da faaliyetlerimizi artırmak amacıyla İstanbul ofisimizi açıyoruz. 2019 yılında VİP turistlere sadece Antalya’ da değil Türkiye genelinde de tatil yaptıracağız. Bu amaçla 20 yıldır VİP segmentinde faaliyet gösteren Deluxe Travel ile ortak işbirliğine gidildi. VİP segmentinde yurt dışındaki faaliyetler Deluxe Travel olarak sürdürülecek. Yurt içinde ise incoming faaliyetleri Need Tour tarafından devam ettirilecek'' diye konuştu.

"NEED FOR FEST" festivali

Mamet ve Züfer, Need Tour’ un gelen tursitler için çeşitli aktiviteler de düzenlediğine dikkat çekerek, şunları söyledi:

“Son 3 yıldır düzenlenen NEED FOR FEST’ in ilkini Mardan Palace otelde, ikincisini Avangarte otelde, üçüncüsünü ise Rixos Premium otelde düzenledik. 7 gece süren bu festivali bu yılda düzenleyeceğiz. Geleneksel hale gelen bu festivali Rusya’ nın önde gelen müzik kanalları; BRIDGE TV ve RU SONG TV ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Festivale çeşitli ülkelerde popüler olan 25’ den fazla sanatçı katılmakta ve konserler vermektedir. Ayrıca festival sırasında 20 ülkeden gelen güzellerin katıldığı "MISS NEW WORLD" güzellik yarışması da düzenleniyor. Bu festival, Rusya ve çeşitli ülkelerden büyük ilgi görmektedir."